Prima pagină  »  Noutați
În atenția canidaților admiși la proba verbală al examenului de calificare în profesia de avocat prin hotărârea Comisiei de licențiere din 19 mai 2016.
20.05.2016

Candidații admiși se prezintă cu buletinul de identitate conform orarului de mai jos:

  • 25 mai 2016, ora 08:00, Universitatea Constantin Stere, b-dul Ștefan cel Mare si Sfînt, 200, Chișinău, Sala de conferințe, parter

 

1.    

Antohi Alexandru

2.    

Auzeac Serghei

3.    

Balan Inga

4.    

Baltă Marin

5.    

Barașianț Mariana

6.    

Barbă Petru

7.    

Barcari Grigore

8.    

Bargan Alexandru

9.    

Bejenaru Eugeniu

10. 

Berescu Andrei

11. 

Bîrcă Valeriu

12. 

Bobeică Călin

13. 

Buliga Dumitru

14. 

Bunduchi Vitalie

15. 

Buzu Mihail

16. 

Camaeva Oxana

17. 

Caraman Vladimir

18. 

Cebotari Alina

19. 

Cebotari Victor

20. 

Chebac Tatiana

21. 

Cotea Svetlana

22. 

Cotună Andrian

23. 

Cucoș Gheorghe

24. 

Cucta Gheorghe

25. 

Cucu Mihail

26. 

Culinca Ruslan

27. 

Cușniriova Irina

 
  • 26 mai 2016, ora 08:00, Universitatea Constantin Stere, b-dul Ștefan cel Mare si Sfînt, 200, Chișinău, Sala de conferințe, parter

 

1.    

Danu Alexandru

2.    

Demcenco Radu

3.    

Dogotari Danu

4.    

Doroftei Roman

5.    

Drăniceru Ion

6.    

Furdui Valentin

7.    

Gavrilov Adrian

8.    

Gherman Ana

9.    

Gîrneț Zinaida

10. 

Gladun Sergiu

11. 

Goncearenco Ludmila

12. 

Grecu Pavel

13. 

Guriev Iurii

14. 

Istrate Iulian

15. 

Loghinescu Petru

16. 

Macari Oleg

17. 

Malesenco Dumitru

18. 

Mancevschi Olesea

19. 

Mânzăteanu Adrian

20. 

Meșca Emilian

21. 

Morar Ana

22. 

Moraru Diana

23. 

Moscalciuc Sergiu

24. 

Munteanu Elena

25. 

Mustafenco Sergiu

26. 

Negru Gheorghe

27. 

Oglinda Cristina

 
  • 27  mai 2016, ora 08:00, Universitatea Constantin Stere, b-dul Ștefan cel Mare si Sfînt, 200, Chișinău, Sala de conferințe, parter

1.    

Onofrei Marin

2.    

Oprea Corina

3.    

Osoianu Sergiu

4.    

Pascariuc Alexandr

5.    

Polivenco Victor

6.    

Prohorenco Veronica

7.    

Railean Ecaterina

8.    

Rebeja Natalia

9.    

Rusnac Mihail

10. 

Sanduța Elvis

11. 

Savciuc Rodica

12. 

Sinigur Olesea

13. 

Smerea Cristina

14. 

Stepaniuc Oleg

15. 

Stici Roman

16. 

Stînca Pavel

17. 

Șpac Vadim

18. 

Taigorba Vadim

19. 

Tarlapan Artur

20. 

Terr Dmitri

21. 

Tihon Vitalie

22. 

Timotin Lilian

23. 

Toma Vitalie

24. 

Tripac Olga

25. 

Trișnevschi Dmitri

26. 

Țurcanu Vasile

27. 

Țurea Victoria

28. 

Zlotea Angela